A co, gdyby Alfa zrobiła szybkie kombi? “BMW ze swoim M3 Touring mogłoby się schować” (wideo)

Wprowadzenie przez BMW do swojej oferty modelu M3 Competition xDrive w wydaniu Touring G81 było długo wyczekiwane przez fanów. Auto już teraz cieszy się sporą popularnością.

510 koni mechanicznych i napęd na wszystkie koła pozwalają na bardzo sprawne i bezpieczne podróżowanie z całą rodziną. Dawno nie mieliśmy do czynienia z „eMką w kombiaku”.

Ledwo odebrał nowe BMW M3 Touring G81 i już je “modzi”. “Teraz wygląda jeszcze lepiej” (wideo)

Aktualnie konkurentem dla tego auta są głównie Audi RS4 oraz Mercedes-AMG C 63. A co by się stało, gdyby jeszcze jeden europejski gracz dołączył do tej walki?

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kombi
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kombi

Autorzy załączonego nagrania wideo postanowili sprawdzić, jak mogłaby wyglądać Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio w tym bardziej praktycznym wydaniu. Naszym zdaniem, mówiąc kolokwialnie, „jest kot”.

Pod maską znalazłoby się oczywiście 2.9 litrowe V6, które zdaniem autorów mogłoby oferować moc 600 koni mechanicznych. Mamy tu już do czynienia z wersją po faceliftingu, co widać po nowym oświetleniu z przodu.

Alfa Romeo Giulia SWB Zagato. Stylowe coupe ma manual i 540 KM, ale fani nie będą zadowoleni

Wiele mówi się o kontrowersyjnym wyglądzie przedniej części nadwozia BMW. W przypadku Alfy raczej nie usłyszelibyśmy złego słowa o stylistyce tego modelu. Ewentualnie sposób wyprowadzenia końcówek układu wydechowego może się wydawać dyskusyjny.