Zazdrośnik ujrzał McLarena i na niego wskoczył. “Połamał spojler za kilka tysięcy euro” (wideo)

Zazdrość jest niestety dość popularnym zjawiskiem wśród ludzi. Jeśli komuś wiedzie się dobrze i może sobie pozwolić na spełnianie marzeń, to zawsze w pobliżu pojawią się osoby, które będą mu życzyły jak najgorzej.

Często nawet nie znają one osobiście tego człowieka, a i tak będą się starały uprzykrzyć mu życie. Jeden z przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Wszedł na dach Lamborghini, żeby strzelić fotkę. Dostaniesz 50 000 zł, jeśli go wskażesz (wideo)

Właściciel McLarena 720S zaparkował swoje auto przy ulicy w Londynie. Gdy do niego wrócił, auto nie było już w takim samym stanie, w jakim je pozostawił.

McLaren 720S
McLaren 720S

Jednemu z przechodniów najwidoczniej coś się poprzestawiało w głowie. Postanowił „przejść się” po masce, dachu i tylnej klapie brytyjskiego supersamochodu. Aż boimy się pomyśleć, jak kosztowna będzie naprawa uszkodzeń.

Na szczęście, policjantom udało się zatrzymać wandala. Mamy tylko nadzieję, że uda się go w odpowiedni sposób ukarać, tak aby w dotkliwy sposób odczuł konsekwencje.

Zostawił swoje BMW M5 E60 w nieodpowiedniej dzielnicy. “Nie miał już do czego wracać” (wideo)

McLaren 720S napędzany jest silnikiem V8 o pojemności 4.0 litrów i mocy 720 koni mechanicznych. Jego produkcja całkiem niedawno została zakończona i już wkrótce powinniśmy być świadkami premiery jego następcy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez George Gehdu (@george_gve)