Zachciało mu się “szpanu” w Maserati. “Szkoda, że nie ma pojęcia od czego są lusterka” (wideo)

Pomysły, na które wpadają niektórzy kierowcy, przyprawiają o zawroty głowy. Chęć popisania się przed kimś swoimi „umiejętnościami” przysłania im często sporo istotnych czynników.

Bezpieczeństwo swoje oraz innych schodzi wtedy na odległy plan i możemy się spodziewać niemal wszystkiego. Jednym z przykładów jest kierowca Maserati GranCabrio, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Spalił gumę na środku skrzyżowania. Miglancowi z M3 nie przeszkadzała obecność policji (wideo)

Podczas jednej z wieczornych przejażdżek zachciało mu się podniesienia poziomu adrenaliny. Postanowił więc spalić gumę i zakręcić bączka na środku skrzyżowania.

Niestety, zapomniał spojrzeć w lusterko i upewnić się, że nikt nie nadjeżdża. Wykonując pierwszy nawrót wjechał wprost pod koła rozpędzonego SUV-a.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko nikomu nic poważnego się nie stało. Oby było to dobrą nauczką dla tego kierowcy, aby nigdy nie wpadł już na podobny pomysł.

Spalił gumę Hellcatem na skrzyżowaniu. Bili mu brawo gdy zaczął uciekać przed policją (wideo)

Maserati GranCabrio to z pewnością jeden z najlepiej brzmiących samochodów. Pod jego maską pracuje wolnossące V8 o pojemności 4.7 litra. W zależności od wariantu generuje ono moc 440, 450 lub 460 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @calicarsociety