Wydał majątek na felgi do swojego Ferrari. Teraz już ma je w nosie i jeździ po krawężnikach (wideo)

Kupując swój wymarzony samochód, zazwyczaj dbasz o niego i starasz się jeździć bardzo ostrożnie. A przynajmniej w pierwszych momentach od jego nabycia.

Z czasem niektórzy przestają przykładać do tego uwagę i zaniedbują swoje auta. Dzieje się tak również w przypadku bardzo drogich modeli, jak chociażby Ferrari widoczne na załączonym nagraniu wideo.

Ferrari 458 pokonane w bitwie z krawężnikiem. “Krzywa felga to najmniejszy problem” (wideo)

Właściciel tego Ferrari F12berlinetta zamontował sobie wielkie, efektownie wyglądające felgi. Niestety, nie obchodzi się z nimi ostrożnie, co doskonale widać po uszkodzonych rantach.

Najwidoczniej nie zwraca uwagi podczas podjeżdżania pod krawężniki i nie omija wielkich dziur w jezdni. Na czarnych obręczach jest niestety to dość mocno zauważalne.

Internauci komentują, że taki typ kierowcy powinien się zastanowić nad zakupem Mercedesa Klasy G. Felgi z oponami o wysokim profilu zapobiegłyby takim uszkodzeniom.

Poszedł bokiem po dziurach nowym Audi RS7. Facet olewa wygląd felg za 15 tysięcy zł (wideo)

Ferrari F12berlinetta napędzane jest wolnossącym silnikiem V12 o pojemności 6.3 litra. Na tylną oś trafia moc 740 koni mechanicznych, dzięki którym auto potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,1 sekundy.