W tym Mercedesie jeszcze szybciej zamówisz frytki. “Nie musisz nawet otwierać okna” (wideo)

Jednym z najszybszych sposobów na zamówienie i odebranie ciepłego jedzenia jest skorzystanie z restauracji typu fast-food. Wiele z nich oferuje również opcję drive-trhu.

Wystarczy wtedy podjechać do okienka, złożyć zamówienie u sprzedawcy i po chwili odebrać w kolejnym okienku swoje jedzenie. Ta prosta i bardzo szybka metoda pozwala na zaoszczędzenie czasu.

Takiej “fury” jeszcze nigdy tam nie widzieli. Koleś podjechał po kurczaka i frytki czołgiem (wideo)

W niektórych autach może ten proces przebiegać jeszcze troszkę szybciej i bardziej efektownie. Wystarczy kupić opancerzonego Mercedesa S 680 Guard.

Mercedes-Benz S 680 Guard
Mercedes-Benz S 680 Guard

Właśnie takie auto zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Limuzyna ta została wyposażona w system megafonu, dzięki któremu możemy się porozumiewać ze „światem zewnętrznym” bez otwierania okien.

Pod maską tego ważącego ponad 4200 kilogramów auta musi pracować mocny silnik. Mamy tu więc do czynienia z jednostką V12 o mocy 612 koni mechanicznych.

2022 Mercedes-Benz S 680 Guard
2022 Mercedes-Benz S 680 Guard

Podjechał Bugatti Chironem po frytki. Okazało się to trudniejsze, niż może się wydawać (wideo)

Ta zapewniająca ultra-wysoki poziom bezpieczeństwa limuzyna musi oczywiście swoje kosztować. Ceny Mercedesa S 680 zaczynają się bowiem od około 2 500 000 złotych.

https://youtu.be/L6mXx6f5Urw