W Bentleyu za ponad 1 mln zł stracił hamulce. “Ratował się wjeżdżając do rowu z wodą” (wideo)

Czasami przytrafiają się nam takie zdarzenia drogowe, w które po prostu trudno uwierzyć. Gdyby nie nagranie z wideorejestratora, trudno byłoby to komukolwiek opowiedzieć.

Z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku. Autor nagrania był w szoku, gdy nagle we wstecznym lusterku zobaczył Bentleya Bentaygę.

Kierowca musiał omijać pieszych na przejściu. Układ hamulcowy Tesli Model 3 zawiódł (wideo)

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że auto praktycznie w ogóle nie wytracało prędkości. Zbliżało się do stojącego w korku auta, narażając innych na niebezpieczeństwo.

Kierowca Bentleya najwidoczniej miał problem z układem hamulcowym. Nie był w stanie się zatrzymać przed samochodem i w ostatniej chwili podjął próbę jego ominięcia wjeżdżając na pobocze.

Hamulce nadal nie działały, więc musiał zrobić „slalom” między kolejnymi autami. Ostatecznie wylądował w wypełnionym wodą rowie. Mamy nadzieję, że nic mu się nie stało, a nagranie w jakiś sposób pomoże w wyjaśnieniu zagadki.

Dramatyczne dachowanie starego busa VW T4. “Hamulce nie były w najlepszej kondycji” (wideo)

Bentley Bentayga to dość popularny SUV tego brytyjskiego producenta. Oferowany jest on z silnikami W12, V8, a nawet z hybrydą typu plug-in opartą na jednostce 2.9 V6.

@c.kayuk

Ooooops. The driver was ok #trucking #trucker #44tonnearmy #crash #carcrash #fyp

♬ original sound – Mantra Daily