Volkswagen Touareg po liftingu z podświetlanym znaczkiem. Wiemy, jak wygląda bez kamuflażu

Już w maju 2023 roku, w ofercie Volkswagena pojawi się topowy SUV po modernizacji. Odbędzie się wtedy oficjalna premiera modelu Touareg po faceliftingu.

Niektórzy dziennikarze już teraz mogli przejechać się zamaskowanymi egzemplarzami. W sieci pojawiły się również oficjalne zdjęcia takich aut.

Tak ma wyglądać Volkswagen Touareg po liftingu. “Największe zmiany zobaczymy z tyłu”

Odmłodzony Volkswagen Touareg otrzymał usprawnienia dotyczące podwozia. Dzięki nim jazda ma być jeszcze bardziej komfortowa, ale również w razie potrzeby bardziej dynamiczna.

2023 Volkswagen Touareg
2023 Volkswagen Touareg

Wizualnie znajdziemy nieco inne oświetlenie i przemodelowane zderzaki. W przednich reflektorach umieszczono 38 400 diod micro LED, które zapewnią świetną widoczność w nocy.

Nowy Touareg będzie również pierwszym modelem na europejskim rynku, gdzie pojawi się podświetlane na czerwono logo w klapie bagażnika. Do tej pory podobną opcję można było spotkać w niektórych autach na rynku Chińskim i USA.

Wewnątrz układ deski rozdzielczej się nie zmienił, ale kierowca ma skorzystać ze zaktualizowanego oprogramowania. Co ciekawe, nadal na kierownicy znajdziemy dotykowe panele, z których Volkswagen przecież chciał zrezygnować.

2023 Volkswagen Touareg
2023 Volkswagen Touareg

Pod maskę trafią benzynowe i wysokoprężne jednostki 3.0 V6. Pojawi się również hybryda typu plug-in oraz topowy wariant oznaczony literką R.

Wiemy więcej o elektrycznym następcy Passata. Volkswagen ID.7 ma aż 40 warstw lakieru (wideo)

Do sieci wyciekły również grafiki przedstawiające finalny wygląd auta bez kamuflażu. Można na nich zobaczyć dość ciekawy układ LED w tylnej listwie świetlnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias1)