Uparł się na parkowanie w tym miejscu i dopiął swego. “Innego już dzisiaj nie znajdę” (wideo)

Samochodów i kierowców na drogach cały czas przybywa. Niestety, nie możemy tego samego powiedzieć o liczbie miejsc parkingowych, szczególnie w centrach miast.

Mieszkańcy niektórych zachodnich krajów już od wielu lat ćwiczą więc technikę bardzo ciasnego parkowania. Czasami nawet specjalnie zostawiają auto na luzie.

Wykorzystał każdy centymetr, żeby zaparkować Peugeota. “Powodzenia przy wyjeździe” (wideo)

Wszystko po to, żeby inny kierowca był w stanie się nieco „rozepchnąć” i wcisnąć w niewielką przestrzeń. Wywołuje to oczywiście drobne uszkodzenia na karoseriach aut.

Jeden z przykładów takiego parkowania zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Kierowca Volkswagena Golfa uznał, że za wszelką cenę zostawi w tym miejscu swój samochód.

Delikatnie musiał w tym celu przepchnąć stojącego Scenica, ale jak widać, właściciel francuskiego auta był na to przygotowany. Auto „na luzie” przesunęło się delikatnie do tyłu.

Parkowanie pod Lidlem wyzwaniem dla starszego pana z Fiata. “Powinien oddać prawko?” (wideo)

Wszyscy miłośnicy motoryzacji z pewnością patrzą na to z przerażeniem przez palce. Niestety niektórzy mają w nosie uszkodzenia powłoki lakierniczej i traktują samochód tylko jako środek transportu.