Tor jazdy tego Mercedesa wzbudzał podejrzenia. “Jego kierowca wydmuchał 3,5 promila” (wideo)

Styl jazdy niektórych kierowców może w nas wzbudzać pewne podejrzenia. Jeśli już coś przyciągnie naszą uwagę, warto poświecić temu trochę czasu i się upewnić.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z osobą, która pod wpływem alkoholu wsiadła za kierownicę. Brak reakcji z naszej strony może sprawić, że wkrótce dojdzie do tragedii.

Kompletnie pijany 58-latek wjechał starym Audi na pole. “Tak świętował Walentynki” (wideo)

Na szczęście stosunkowo często udaje się „namierzyć” takich kierowców. Jeden z przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Po pijaku za kółko wsiadł właściciel Mercedesa GLE.

Obywatel powiadomił policję o tym, że zauważył dziwnie zachowujący się pojazd. Funkcjonariusze szybko udali się na miejsce i zatrzymali kierowcę.

Nie mogli uwierzyć, gdy zbadali go alkomatem. Na wyświetlaczu pojawiła się wartość 3,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wsiadanie w takim stanie za kółko to już totalny brak rozumu.

Pijany i bez prawa jazdy wsiadł do Porsche 911. “Wjechał w zaparkowane samochody” (wideo)

Na szczęście, tym razem nie doszło do tragedii. Jak się później okazało, nie był to jedyny wybryk tego mężczyzny. Próbował on jeszcze podać fałszywe dane, ale funkcjonariusze nie dali się w to wrobić.