Tak się kończy nieczytanie znaków. “Swoje auto będzie mógł odebrać dopiero na wiosnę” (wideo)

Warunki pogodowe mogą być dla kierowców bardzo nieprzyjemne. Szczególnie w okresie zimowym, w którym obfite opady śniegu potrafią wywołać niemałe zamieszanie.

Dochodzą nam nowe obowiązki, w postaci odśnieżania samochodów i podjazdów do garażu. Za poruszanie się samochodem pokrytym śniegiem grożą nam srogie mandaty.

Policja “straszy” mandatami za nieodpowiednio odśnieżony samochód. “Sami o tym zapominają”

Należy również jeszcze mocniej zwracać uwagę na miejsce, w którym parkujemy nasz samochód. Czasami nieświadomie pozostawimy auto w bardzo niekorzystnej lokalizacji.

Widzieliśmy już przykład pojazdu, który stał równolegle do jednej z głównych dróg. Niestety, gdy właściciel wrócił po swoje auto, zastał je przysypane grubą warstwą śniegu, naniesioną przez kierowcę piaskarki.

Tym razem mamy do czynienia z czymś jeszcze gorszym. Kilka samochodów zostało prawie całkowicie zasypanych ciężką, białą „pierzyną”. Taki widok z pewnością przeraził właścicieli.

Ktoś pożałuje, że zostawił tam swój samochód. “Z trudem można rozpoznać markę i model” (wideo)

Kierowcy mają jednak nauczkę, bo tuż obok stoi znak informujący o tym, że można tu parkować jedynie na własne ryzyko. No ale, wystarczy poczekać do wiosny i auta same się „odśnieżą”.