Szef Alfy Romeo uchylił rąbka tajemnicy o nowej Giulii. “Tak mocnego auta jeszcze nie mieliśmy”

Prezesi marek motoryzacyjnych często przemycają bardzo ciekawe informacje podczas udzielania wywiadów. Tym razem możemy się dowiedzieć czegoś interesującego na temat Alfy Romeo.

Konkretnie chodzi o model Giulia i jego kolejną generację. Ma się ona pojawić już w 2025 roku i będzie autem dostępnym tylko i wyłącznie z napędem w pełni elektrycznym.

A jednak! Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio nigdzie się nie wybiera. Nadchodzi lifting topowej wersji

Doskonale wiemy co sobie na ten temat myślisz, ale mamy też dla Ciebie trochę liczb na osłodę. Możemy się spodziewać naprawdę imponujących osiągów.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Bazowy model Giulii ma oferować moc około 350 koni mechanicznych i zasięg około 700 kilometrów na jednym ładowaniu. To jednak oczywiście nie wszystko.

W ofercie ma się pojawić również około 800-konny wariant Veloce, co już brzmi rewelacyjnie. Na szczycie listy znajdziemy natomiast jeszcze wersję oznaczoną koniczynką, czyli Quadrifoglio.

Alfa Romeo Giulia SWB Zagato. Stylowe coupe ma manual i 540 KM, ale fani nie będą zadowoleni

Alfa Romeo Giulia w topowej odmianie powinna zapewnić kierowcy moc nawet 1000 koni mechanicznych. Zapowiada się więc naprawdę bardzo emocjonujący model, który być może swoimi osiągami przekona do elektromobilności tych, którzy podchodzą do niej z dystansem.