Pijany i bez prawa jazdy wsiadł do Porsche 911. “Wjechał w zaparkowane samochody” (wideo)

Wsiadanie za kierownicę po spożyciu środków odurzających jest jednym z najgłupszych pomysłów, na jakie można wpaść. Zazwyczaj kończy się to w bardzo zły sposób.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć skutki takiej właśnie jazdy. Właściciel Porsche 911 Carrery 4S generacji 991.2 wsiadł w takim stanie do swojego sportowego auta.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy BMW 8. “Dam stówę jak mnie puścicie” (wideo)

Podczas jazdy stracił panowanie nad autem, najechał na element oddzielający pasy jezdni i wylądował na zaparkowanych przed budynkiem samochodach. To wielkie szczęście, że nikomu nic się akurat nie stało.

Już po samym zachowaniu kierowcy widać, że „coś z nim jest nie tak”. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy zatrzymali sprawcę zdarzenia.

Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał już prawa jazdy. Zostało mu ono zatrzymane, a na koncie kierowcy widniało ponad 30 niezapłaconych mandatów.

Porsche 911 Carrera 4S generacji 991.2 to bardzo szybkie auto, którym nietrzeźwy kierowca mógł narobić jeszcze większych szkód. Za napęd w tym modelu odpowiada jednostka 3.0 o mocy 420 koni mechanicznych.

On nie wiedział co się dzieje. Kompletnie pijany woźnica zatrzymany przez policję. “Ojej” (wideo)

Dzięki napędowi na wszystkie koła, czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to zaledwie 3,8 sekundy. Prędkość maksymalna przekracza natomiast 300 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez VOCKET Car Club (@vocketcarclub)