Peugeotem 206 próbował zwodować skuter na plaży. “Nagrywający płakał ze śmiechu” (wideo)

Do lata musimy jeszcze trochę co prawda poczekać, ale niektórzy już teraz przygotowują i zbierają sprzęt do wodnego szaleństwa. Warto też przypomnieć sobie o wielu kwestiach bezpieczeństwa.

Problemy mogą się pojawić już w momencie wodowania naszych motorówek czy skuterów. Jedni wykorzystują do tego slipy, inni muszą próbować robić to „na dziko”.

Jego elektryczny pickup nie potrzebuje slipu, by zwodować łódkę. “A komu to potrzebne?” (wideo)

Już jakiś czas temu widzieliśmy jak jeden z właścicieli elektrycznego SUV-a marki Rivian bez problemu robił to jeżdżąc po jeziorze. Bohater załączonego nagrania wideo chyba się tym zainspirował.

Posiadacz Peugeota 206 dość pewnie wjechał z przyczepką na plażę, gdzie miał zamiar zwodować skuter. Śmiało rozpoczął więc cofanie, aż osiągnął odpowiednią głębokość.

Skuter owszem, udało się „zainstalować” na wodzie. Problem pojawił się, gdy kierowca chciał wyjechać Peugeotem na brzeg. Niestety, auto odmówiło posłuszeństwa.

Wielu ma problem z wodowaniem. Pokazał jak się to robi starym VW Tiguanem 4Motion (wideo)

Autor filmu przewidział to już wcześniej, dlatego wyciągnął telefon i zaczął nagrywać. Widząc kłopoty kierowcy Peugeota dosłownie nie mógł wytrzymać ze śmiechu.

Man literally tries to put jetski into water with a Peugeot 208 from IdiotsInCars