Parkingowy miał tylko przestawić Lamborghini. “Spowodował kolizję i się z tego śmiał” (wideo)

W wielu hotelach możesz się spotkać z osobą parkingowego. Dzięki niemu nie będziesz musiał martwić się pozostawieniem swojego auta w odpowiednim miejscu.

Wystarczy, że przekażesz mu kluczyki i od razu będziesz mógł udać się do recepcji w celu zameldowania. Oszczędza to trochę czasu, co dla wielu osób może być bardzo ważne.

Na oczach właściciela zniszczył Ferrari LaFerrari warte 17 mln zł. “Wysiadaj. Ale już!” (wideo)

Niestety, nie zawsze parkingowi posiadają już odpowiednie doświadczenie. Mogą się więc przydarzyć błędy, które będą się wiązały z naprawdę sporymi kosztami.

Jeden z takich przypadków zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Parkingowy miał przestawić Lamborghini Aventadora LP780-4 Ultimae Roadster, ale nie bardzo mu to wyszło.

2021 Lamborghini Aventador LP780-4 Ultimae Coupe
2021 Lamborghini Aventador LP780-4 Ultimae Coupe

Pomyliły mu się nogi i zamiast zahamować wcisnął gaz. Wjechał włoskim autem w murek i… drugie Lamborghini stojące tuż obok. Autor nagrania nie mógł w to uwierzyć.

Oba Aventadory należą do limitowanej edycji Ultimae, stworzonej na pożegnanie z modelem. Napędza je wolnossący silnik V12 o pojemności 6.5 litra i mocy 780 koni mechanicznych.

To ostatnie Lamborghini bez hybrydy. Aventador Ultimae ma 780 KM i powstanie ich tylko 600

Włosi zdecydowali się sprzedać jedynie 350 egzemplarzy w wydaniu Coupe, oraz 250 sztuk Roadsterów. Auta widoczne na nagraniu podobno należały do jednej z lokalnych wypożyczalni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Craig Jones (@craigjonesbjj)