Oto nowy Hyundai Elantra (2023). A jednak koreański sedan może wyglądać jeszcze lepiej

Od 2021 roku, na naszym rynku dostępny jest bardzo efektownie prezentujący się sedan segmentu C w postaci Hyundaia Elantry. Jest to siódma już generacja tego modelu.

Koreańczycy zdecydowali się przeprowadzić facelifting tego auta. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia odmłodzonej Elantry i musimy przyznać, że samochód ten wygląda jeszcze lepiej.

2023 Hyundai Elantra
2023 Hyundai Elantra

Futurystyczny design robi wrażenie. Oto Hyundai Kona (2023) drugiej generacji. Auto mocno urosło

Podobnie jak w grudniu 2022 roku w przypadku modelu Kona, tym razem również mamy do czynienia jedynie z fotografiami. Zbyt wielu informacji producent nam nie udzielił.

Zmieniła się głównie przednia część nadwozia, gdzie pojawił się nowy zderzak, podzielony na pół grill i wąski pasek LED przeciągnięty przez całą szerokość auta. Wygląda to naprawdę efektownie.

Z tyłu modyfikacje ograniczyły się jedynie do odmienionego zderzaka, lampy pozostały takie same jak w wersji sprzed liftingu. Do wnętrza zawitał nowy rodzaj ekologicznej tapicerki.

2023 Hyundai Elantra
2023 Hyundai Elantra

Już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat aspektów technicznych, oraz planowanego wprowadzenia odświeżonej Elantry na rynek. Mamy nadzieję, że stanie się to niebawem.

Sprawdź, czy dobrze wymawiasz nazwę Hyundai. Producent chce nauczyć tego klientów (wideo)

Cena aktualnie dostępnej odmiany Elantry zaczyna się w polskich salonach hyundaia od 93 400 złotych. Auto dostępne jest tylko z jednym silnikiem 1.6 MPI o mocy 123 koni mechanicznych, w wydaniu z manualną skrzynią lub przekładnią CVT.