Okazyjnie kupił używane RS6 i skoczył na miasto. “Audi rozpadło się jeszcze przed startem” (wideo)

Kupując używany samochód nigdy nie mamy stuprocentowej pewności w jakim jest on stanie. Szczególnie jeśli chodzi o kondycję podzespołów, których nie dostrzeżemy na pierwszy rzut oka.

Może się więc okazać, że pięknie wyglądające z zewnątrz auto okaże się porażką pod względem mechanicznym. Wiele osób kupuje jednak samochód głównie „oczami” i później mocno tego żałuje.

Miał być “Lauć kontrol”, a jest zmielony napęd. Nie popisał się swoim BMW M240i (wideo)

Widoczne na załączonym nagraniu wideo Audi RS6 C7 najprawdopodobniej nie miało lekkiego życia do tej pory. Bardzo możliwe, że aktualny właściciel nie miał o tym pojęcia.

Zadowolony wsiadł do 560-konnego kombi, pod którego maską pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Samochód ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy.

Należy w tym celu zainicjować procedurę startu, co też próbował uczynić kierowca. Niestety, chcąc ruszyć, usłyszał niezbyt przyjemny dla ucha dźwięk.

Miał kumplowi pokazać potęgę Quattro. Napęd w jego Audi RS5 “poszedł po robaki” (wideo)

Właśnie tak brzmi konieczność wezwania lawety i umówienia się do serwisu. Niestety, naprawa układu napędowego z pewnością nie będzie należała do tanich.