Nawigacja od Porsche nie znajdzie Ci najkrótszej trasy. “Fani dynamicznej jazdy już ją pokochali”

Podróżujący mogą korzystać z różnego rodzaju systemów nawigacji. Jedną z najbardziej popularnych aplikacji jest Google Maps, gdzie możemy korzystać z wielu przydatnych funkcji.

Dzięki temu kierowcy mogą wybierać spośród różnych rodzajów proponowanych tras. Aplikacje pokazują zazwyczaj najszybszy, najkrótszy, a nawet najbardziej ekonomiczny wariant drogi.

Utknęli na dwa dni bez jedzenia i picia. Nawigacja Google “wyprowadziła ich w pole” (wideo)

Są też jednak kierowcy, którzy szukają czegoś zupełnie innego. Właśnie dla nich Porsche przygotowało aplikację ROADS by Porsche. Z pewnością spodoba się ona wielu z nas.

Roads By Porsche
Roads By Porsche

Użytkownicy mogą zapisywać w niej najbardziej malownicze i emocjonujące trasy, które odnaleźli. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników pokonywania zakrętów.

Co ważne, z aplikacji mogą korzystać wszyscy, nie tylko posiadacze aut marki Porsche. Aplikacja jest kompatybilna z Apple CarPlay, więc użytkowanie jej podczas jazdy jest jeszcze łatwiejsze.

Roads By Porsche
Roads By Porsche

Gość z Audi Q8 bezgranicznie zaufał nawigacji. Utknął, ale tak łatwo się nie poddawał (wideo)

Polecamy wypróbowanie tego na własnej skórze i sprawdzenie, czy w okolicy już ktoś nie oznaczył czegoś ciekawego. Użytkownicy mogą oceniać i komentować zapisane drogi, dzięki czemu będziemy wiedzieli, czy naprawdę warto się tam wybrać.