Miał pokazać potencjał nowego BMW M3 Touring. “W poślizgu przywalił w słomę” (wideo)

O BMW M3 Touring generacji G81 jest obecnie dość głośno. Fani marki z Monachium są zachwyceni pomysłem producenta na wprowadzenie tej praktycznej odmiany modelu M3.

Auto cieszy się sporym powodzeniem i na drogach pojawia się coraz więcej egzemplarzy. Wiele z nich otrzymuje bardzo ciekawe kombinacje kolorystyczne, a niektóre bywają już nawet tuningowane przez swoich właścicieli.

Ledwo odebrał nowe BMW M3 Touring G81 i już je “modzi”. “Teraz wygląda jeszcze lepiej” (wideo)

Mamy tutaj do czynienia z rodzinnym kombi, pod którego maską pracuje 3.0 litrowa, rzędowa szóstka. Na wszystkie cztery koła trafia moc 510 koni mechanicznych i 650 niutonometrów momentu obrotowego.

Takie parametry pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy, co jest rewelacyjnym wynikiem. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 280 km/h.

BMW chwali się swoim nowym autem na wielu prezentacjach odbywających się na całym świecie. Nie wszystkie jednak idą w stu procentach zgodnie z planem.

Wycisnął wszystko z nowego BMW M3 Touring G81. “Kombi szybsze niż zapowiadano” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć fragment z Goodwood Festival Of Speed. Kierowca pokonujący trasę, właśnie za kółkiem M3 Touring, w pewnym momencie przesadził i z dość dużą siłą uderzył w słomę.

https://youtu.be/b0iUj0jj5f4