Małolat z Audi R8 nie chce się ciągnąć za Clio jak ślimak. “Nie po to kupiłem auto z V10” (wideo)

Przepisowa jazda tym „szybszym” pasem ruchu potrafi zdenerwować niektórych kierowców. Szczególnie tych, którzy pod prawą stopą mają do wykorzystania sporą moc i nie obchodzą ich prawie żadne przepisy.

Z „przeganianiem” innych mamy najczęściej do czynienia na drogach szybkiego ruchu. Zdarza się to jednak również w mieście, czego przykład możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo.

Pan ważny z najtańszego Audi R8 4.2 V8 spycha kierowcę z drogi, a później gra policjanta (wideo)

Właściciel Audi R8 V10 Spyder miał już dość powolnej jazdy za Renault Clio. Gdy zauważył, że mruganie długimi światłami nie pomaga, postanowił zrobić coś innego.

Zaryzykował i wcisnął gaz w swoim niemieckim coupe. Miał nadzieję, że zmieści się w przerwie między dwoma jadącymi przed nim samochodami.

Niestety, zmusił tym samym kierowcę Renault do wykonania „uniku”. Gdyby nie jego odbicie kierownicą w prawo, najpewniej doszłoby do kolizji.

Znalazł sposób na szeryfa z Lexusa blokującego mu drogę. “Dał się zrobić jak dziecko” (wideo)

Zdajemy sobie sprawę z tego, że posiadanie pod prawą stopą potencjału 620 koni mechanicznych kusi. Drogi publiczne nie są jednak miejscem, w którym powinniśmy z tego korzystać na każdym kroku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inside Motors (@inside_motors)