Kupił jedno z najlepszych Porsche 911 i pojechał na szczoty. “Inni nie mogli na to patrzeć” (wideo)

Automatyczne myjnie ze szczotkami, takie które najczęściej spotykamy w pobliżu stacji benzynowych, potrafią dość skutecznie wyczyścić nasze auto. Należy jednak pamietać, ze nie jest to w stu procentach bezpieczne.

Wspomniane „szczotki” potrafią zniszczyć powłokę lakierniczą naszego samochodu. Karoseria na pierwszy rzut oka może wyglądać świetnie, ale po pewnym czasie dostrzeżemy rysy i hologramy.

Pojechał swoją Beemką na szczotki. Karma za “rysowanie lakieru” nadeszła szybciutko (wideo)

Z tego typu myjni zazwyczaj nie korzystają miłośnicy motoryzacji, którzy dbają o swoje auta. Te osoby raczej preferują proces ręczny, który trwa oczywiście dłużej, ale jest bezpieczny i jeszcze bardziej skuteczny.

Autor załączonego nagrania wideo nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył jaki samochód wjechał przed nim na „szczoty”. Było to białe Porsche 911 GT3 generacji 992.

Dla wielu z nas z pewnością również jest to bardzo „smutny” widok. Być może właściciel nie ma pojęcia o tym, że właśnie uszkadza sobie lakier.

Jest też szansa, że okleił cały samochód folią PPF, która posiada właściwości samoregenerujące. Wtedy wizyta na takiej myjni będzie mniej inwazyjna, choć również nie jest to zalecane przez detailerów.

Pojechał Lamborghini na myjnię automatyczną. Prawie spalił szczotki ogniem z wydechu (wideo)

Porsche 911 GT3 992 napędzane jest 4.0 litrowym motorem wolnossącym o mocy 510 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to 3,4 sekundy, a cena auta w polskich salonach startuje od 946 000 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HBi Auto (@hbi_auto)