Kupił Corvette C8, żeby sobie nią poskakać. Po siedmiu “lotach” wystawił ją na sprzedaż (wideo)

Twórcy treści na YouTube prześcigają się w pomysłach na zdobycie jak największych zasięgów. Ma to miejsce oczywiście również w przypadku nagrań związanych z motoryzacją.

Autor załączonego filmu postanowił sprawdzić wytrzymałość nowej Corvette C8. Kupił więc nowy egzemplarz i pojechał nim na swoje „pole testowe”.

Ford przeskoczył nad “świętą trójcą”. Właściciel aut wartych 34 mln zł zacisnął zęby (wideo)

Corvette C8 Stingray napędzana jest silnikiem V8 o pojemności 6.2 litra. Generuje on moc 502 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 637 niutonometrów.

Koleś postanowił wykonać samochodem kilka skoków, aby udowodnić, że samochód jest w stanie to przeżyć. Udało mu się zrobić aż siedem tego typu prób.

Dodatkowo, samochód wziął udział w „rajdzie terenowym”, ścigając się z Chevroletem Silverado. Po wszystkich nagraniach auto nie wykazywało żadnych usterek.

Oczywiście doszło do połamania kilku plastików zewnętrznych i porysowania karoserii. To jednak i tak dość niewielkie uszkodzenia, jak na to co działo się z Corvette.

Przeskoczył nad swoim Lamborghini drugim Lambo. „Urus należy do mojej żony” (wideo)

Po wszystkim, właściciel Corvette uznał, że wystawi samochód na sprzedaż. Auto trafiło na facebookowy marketplace z ceną 79 995 dolarów, czyli około 356 000 złotych.