Feriowicz w BMW X6 pogubił się pod galerią. “Mógł sobie kupić jeszcze większe auto” (wideo)

Lato to oczywiście nie jedyny okres, w którym wybieramy się na urlop. Często próbujemy wypocząć również zimą, korzystając z tego, że nasze dzieci miewają akurat ferie.

Wyjazd całą rodziną na wypoczynek zmusza nas często do pewnego rodzaju „modyfikacji” samochodu. Nie zawsze bowiem jesteśmy w stanie wszystko zmieścić do bagażnika.

Audi RS6 z boxem dachowym idealnym autem na ferie zimowe. Szybko dojedziesz w góry (wideo)

Zapada więc decyzja o zakupie relingów dachowych i boksa. To świetny sposób na uzyskanie dodatkowej przestrzeni bagażowej w nawet najmniejszym aucie.

Rzadkie korzystanie z takiego udogodnienia może mieć jednak niezbyt przyjemne konsekwencje. I nie mówimy tutaj o dodatkowym hałasie podczas jazdy czy zwiększonym zużyciu paliwa.

Kierowca czasami może zapomnieć, że jego auto nagle jest trochę wyższe. Problem pojawi się już podczas pierwszej próby wjechania na jakikolwiek parking podziemny, na przykład pod galerią handlową.

Szybko skończył swoje “wakajki” z rowerem. “Miał nadzieję że przeniknie jak duch” (wideo)

Właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Kierowca BMW X6 z boxem dachowym zorientował się w ostatniej chwili, że nie będzie w stanie wjechać na parking.