Czołowe zderzenie z kurierem na moście w Toruniu. “Chyba miał paczkę do odbioru” (wideo)

Podczas jazdy samochodem, od każdego kierowcy wymagana jest pełna koncentracja. Czasami nawet chwilowa jej utrata może być przyczyną poważnego zdarzenia.

Przekonali się o tym boleśnie bohaterowie załączonego nagrania wideo. Na toruńskim moście doszło do czołowego zderzenia osobówki z dostawczakiem.

Kurier rozpaczliwie ratował paczki z płonącego busa. Tylko jeden gość ruszył z pomocą (wideo)

Dokładna przyczyna kolizji nie jest nam niestety znana. Widzimy tylko, że kierowca auta osobowego nagle odbija kierownicą w lewo i wjeżdża prosto pod koła samochodu kuriera, doprowadzając do zderzenia.

Na szczęście po chwili wychodzi z auta, więc najwidoczniej nic mu się nie stało. Mamy nadzieję, że kurier również nie ucierpiał. „Żartownisie” w sieci sugerują, że sprawca chciał po prostu szybko odebrać swoją paczkę.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przed autem osobowym utworzył się korek, który został przez kierowcę zauważony w ostatniej chwili. Odbicie w lewo mogło być próbą uniknięcia najechania na tył zatrzymanego pojazdu.

Kierowca TIR-a zablokował ruch i wyskoczył z kijem. “Może chciał odebrać przesyłkę?” (wideo)

Jesteśmy sobie w stanie wyobrazić jak ogromne utrudnienia w ruchu powstały po tym zdarzeniu. Chwila nieostrożności jednego kierowcy z pewnością pokrzyżowała plany wielu mieszkańcom.