Cisnął nowiutkie Porsche 911, a tu Niemiec w starym Audi kombi wracający z zakupów (wideo)

Doskonale wiemy co byś zrobił, wsiadając do nowego sportowego auta i mając do dyspozycji niemiecką autostradę bez ograniczenia prędkości. Zdecydowana większość kierowców miałaby ochotę na sprawdzenie potencjału samochodu.

Tak samo postanowił zrobić właściciel Porsche 911, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Nie wiemy niestety jaka dokładnie jest to wersja.

Gość w 1001-konnym Bugatti myślał, że jest najszybszy. Trafił na prawdziwą kosę (wideo)

Wjeżdżając szybkim samochodem na niemiecką autostradę musimy jednak pamiętać o pewnej kwestii. Bardzo łatwo tam o spotkanie wozu, który okaże się być jeszcze szybszy.

Nie brakuje tam miłośników tuningu, którzy z niepozornych pojazdów potrafią stworzyć bardzo mocne samochody. Właściciel Porsche trafił na „rodzinne kombi” w postaci Audi RS4 B5.

Seryjnie model ten napędzany jest motorem 2.7 V6 o mocy 381 koni mechanicznych. Nie brakuje natomiast egzemplarzy, które już dawno zapomniały co to znaczy standardowa moc.

“Zaburzył” wyścig Nissana i Porsche. “Dwóch turystów i Niemiec spóźniony do pracy” (wideo)

Wracającemu z zakupów właścicielowi Audi nie chciało się czekać, aż kierowca Porsche grzecznie zwolni mu lewy pas. Szybko postanowił wyprzedzić go z prawej strony.