“Borys” z niebieskiego M3 miał pójść poboczem, ale oprzytomniał. “Byłoby fatalnie” (wideo)

Niektórzy kierowcy nie uważają, że przepisy są koniecznością na drogach. Są tacy, którym wydaje się, że mają duże doświadczenie i jeżdżą „szybko, ale bezpiecznie”.

Właśnie z przedstawicielem tej grupy mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Autor filmu spotkał go na jednej z francuskich dróg szybkiego ruchu.

Nie tracił czasu i wyprzedzał poboczem. “W matowym BMW czuł się jak w batmobilu” (wideo)

Widzimy niebieskie BMW M3 Competition generacji F80, którego właściciel najwidoczniej gdzieś się „spieszy”. Trzy pasy ruchu były akurat zajęte, ale on uznał, że skorzysta z pobocza.

Nie bardzo mu się to udało, gdyż w ostatniej chwili zauważył, że stoi tam zepsuty pojazd. Na szczęście miał trochę czasu na reakcję i nie doszło do tragedii.

Nie ostudziło to oczywiście ochoty na szybką jazdę. Po chwili kierowcy BMW udało się wyprzedzić przepisowo jadące samochody, oczywiście bez korzystania z kierunkowskazu. No bo po co?

Skodziarz przesadził z optymizmem. Uciekł na pobocze, by nie zaliczyć czołówki z BMW (wideo)

BMW M3 Competition generacji F80 napędza 3.0 litrowy motor R6. Generuje on moc 450 koni mechanicznych, dzięki której potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 4,0 sekundy.