BMW nie chce wysłuchać swoich fanów. Tak mogłoby wyglądać wymarzone M7 z hybrydą V8

Niektórzy producenci bardzo opornie podchodzą do kwestii stworzenia pewnych modeli. Auta, o których marzą fani danej marki, mają bardzo małe szanse na powstanie.

Jednym z takich samochodów jest z pewnością sportowa odmiana BMW Serii 7. Nigdy do tej pory do oferty nie trafił model o oznaczeniu M7. Najmocniejszym wariantem było dotychczas M760Li z 6.6 litrowym V12 o mocy 610 koni mechanicznych.

To już naprawdę ostatnie. Jeszcze tylko 12 osób będzie mogło kupić BMW z silnikiem V12

Wraz z debiutem każdej kolejnej generacji Siódemki, graficy komputerowi starają się zobrazować nam, jak mogłoby wyglądać nowe M7. Nie inaczej jest w przypadku BMW oznaczonego symbolem G70.

Na załączonych zdjęciach zobaczysz jak według jednego z projektantów mogłoby prezentować się BMW M7. Zastosowano tutaj nowe felgi i pakiet ospojlerowania.

Za napęd mógłby posłużyć układ hybrydowy, który pojawi się w nowej BMW M5 oraz BMW XM. 4.4 litrowe V8 wspierane silnikiem elektrycznym byłoby w stanie dostarczyć na wszystkie cztery koła usportowionej limuzyny ponad 700 koni mechanicznych.

Nowe Audi S8 z bliska. 571 KM rozpędza go do setki szybciej niż deklaruje producent (wideo)

Byłby to świetny konkurent dla samochodów takich jak Audi S8 czy Mercedes-AMG S 63 E Performance. Niestety, nadal szanse na powstanie BMW M7 są bliskie zeru.