Zima atakuje, ale on ma czarne Audi. “Sąsiedzi z zazdrością patrzyli na potęgę quattro” (wideo)

Po nocy obfitej w opady śniegu często możemy mieć problem z wyjazdem rano do pracy. Pojawia się ogromny kłopot, jeśli zarządca terenu nie zdążył odśnieżyć podjazdu do garażu.

Wiele aut w takim przypadku po prostu utknie na dole i nie będzie w stanie się wdrapać pod górkę. Wtedy warto chyba skorzystać z komunikacji miejskiej, żeby nie spóźnić się do pracy.

Zasypali mu wyjazd z parkingu. Nie przejął się, tylko odpalił swoje Audi A6 z Quattro (wideo)

Widoczny na załączonym nagraniu wideo właściciel Audi A4 uznał, że rozprawi się z tą przeszkodą. W końcu jego niemieckie auto jest wyposażone w legendarny napęd Quattro.

Jak pomyślał, tak zrobił. Przed samym szczytem coś go zatrzymało, ale na szczęście po chwili udało mu się ruszyć dalej wyjechać z potrzasku.

Sąsiedzi patrzyli z zazdrością na to, jak łatwo to nieco starsze A4 poradziło sobie z tym zimowym problemem. Być może pomoże im to przy wyborze podczas zakupu kolejnego auta.

Co za petarda! Nie wierzyli, że przejedzie, ale on trzymał gaz do dechy w swoim Audi Q8 (wideo)

W przypadku wersji z silnikiem TDI napęd Quattro można było otrzymać w wydaniu 2.0 TDI o mocy od 143 do 190 koni mechanicznych. Było też 3.0 TDI generujące 240 lub 245 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @audilovers_insta