Zderzenia z taką maszyną się nie spodziewał. Dron wleciał przez szybę do kabiny TIR-a (wideo)

Na drogach od czasu do czasu możemy mieć niespodziewane spotkania z dziką zwierzyną. Doświadczeni kierowcy orientują się mniej więcej kiedy trzeba być przygotowanym na taką ewentualność.

Jednak to, co spotkało kierowcę ciężarówki widocznej na załączonym nagraniu wideo, mogłoby zaskoczyć dosłownie każdego. No bo kto by się spodziewał, że zderzy się z dronem?

Policjanci z dronem wystawili jednego dnia 46 mandatów. Łącznie “zarobili” 22 tys. zł (wideo)

Właśnie z takim zdarzeniem miał do czynienia użytkownik Volvo FH na rosyjskich tablicach rejestracyjnych. Przez przednią szybę wleciał mu do kabiny bezzałogowy statek powietrzny.

Był to dron dużych rozmiarów, co spowodowało naprawdę spore zniszczenia. Kierowca miał szczęście, że uderzył w niego środkiem, a nie bardziej stroną kierowcy. Mogłoby się to skończyć dużo gorzej.

Wydawało mu się, że wyprzedza “legalnie”. Operator policyjnego drona uznał inaczej (wideo)

Niestety, nadal nie mamy informacji na temat tego, skąd wziął się tam dron i kto był jego operatorem. Mamy nadzieję, że szybko uda się ustalić personalia sprawcy tego niebezpiecznego zdarzenia.

@laboutiqueduroutier

#galerederoutier #routier #routiere #camion #truck #volvofh500 #volvofh #scania #daf #kolegaproblem #camioneros #transportroutier #carglass #franceparebrise #poseparebrise #parebrise #mecanopl #depannagepoidslourd #drone #accident #accidentdrone #parrot #foryou

♬ Sad Scene BGM Piano Instrument(313618) – HomeMadeGarbage