Zabrał koleżankę na przejażdżkę Audi RS3 po Nurburgringu. “Nie była na to gotowa” (wideo)

Niemiecki tor wyścigowy Nurburgring to świetne miejsce, w którym możesz poczuć smak szybkiej jazdy po zakrętach. Jest to jeden z najtrudniejszych tego typu obiektów na świecie.

Często organizowane są tam jazdy turystyczne, gdzie praktycznie każdy może wjechać swoim własnym samochodem. Oczywiście, wcześniej wykupując bilet za 30 lub 35 euro(w zależności od dnia).

350-konnym Audi “leci piecem” po Nurburgringu. Dało się szybciej, ale “hamulce do kitu” (wideo)

Jeśli nie czujesz się na siłach, lub nie posiadasz odpowiedniego auta, możesz też poprosić, aby przewiózł Cię profesjonalista. Z pewnością nie zapomnisz tego na długo.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć reakcje dziewczyny, która po raz pierwszy przejechała się po Ringu. Wsiadła na prawy fotel do kolegi w Audi RS3 8Y.

2.5 litrowy silnik R5 o mocy 400 koni mechanicznych i świetny napęd Quattro pozwoliły na bardzo szybką jazdę. Dziewczyna była dość nerwowa i niezbyt pewnie trzymała się w fotelu.

Audi RS3 jest szybsze od AMG A 45 S o ponad 8 sekund. Mamy nowy rekord Nurburgring (wideo)

Po zakończonym okrążeniu przyznała jednak, że było to bardzo emocjonujące i imponujące. Nie ma co się dziwić, w końcu nowe Audi RS3 Sportback to świetna maszyna dopasowana do tego miejsca.