Wszystkie auta musi mieć w tym samym kolorze. Robi “wow” gdy wyjeżdża nimi na miasto (wideo)

Spotkanie na drodze wyjątkowego samochodu robi wrażenie na wszystkich miłośnikach motoryzacji. Czasami mamy to szczęście, że właściciele egzotycznych aut jeżdżą po mieście grupkami.

Jeszcze większy efekt „wow” pojawia się wtedy, gdy wszystkie pojazdy są w tym samym kolorze. Autor załączonego nagrania wideo miał niedawno szczęście zobaczyć taki „zestaw”.

Wyjechali na miasto swoimi “kozakami” i blokują ruch. Nikt nawet nie odważy się zatrąbić (wideo)

Jego oczom ukazały się Ferrari LaFerrari oraz Bugatti Veyron. Karoseria obu samochodów pokryta była lakierem w niemalże identycznym odcieniu niebieskiego.

Istnieje też szansa, że nie był to lakier, a po prostu folia. Tak czy siak, zobaczenie dwóch takich aut obok siebie musi robić na żywo ogromne wrażenie.

Ferrari LaFerrari napędzane jest hybrydowym silnikiem V12 o pojemności 6.3 litra. Kierowca ma do dyspozycji moc 963 koni mechanicznych i jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w mniej niż 3 sekundy.

Wszyscy byli w szoku gdy wpadli całą ekipą. “Tylu Ferrari F50 w życiu nie widziałem” (wideo)

Bugatti Veyron to oczywiście poczwórnie turbodoładowany silnik W16 o pojemności 8.0 litrów. Generuje on moc 1001 koni mechanicznych i zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marco (@mtsupercars)