Wpadł w ręce policji, bo pokazał się z pizzą. “Jego kolekcję superaut wywożą na lawetach” (wideo)

Bardzo możliwe, że obiła Ci się niedawno o uszy informacja na temat sprawy Andrew Tate. To dość popularny kickboxer, który znany jest również wśród miłośników motoryzacji z racji jego imponującej kolekcji samochodów.

W 2022 roku odwiedził Polskę za kierownicą swojego Bugatti Chirona Pur Sport. Nie jest to oczywiście jedyny egzotyczny samochód, jaki spoczywa w jego garażu.

Wydał 24 mln zł na Bugatti Chirona Pur Sport. “To tylko wasza wina, że jesteście biedni” (wideo)

Spoczywa, a właściwie to spoczywał. Całkiem niedawno bowiem Andrew Tate wpadł w ręce policji w związku z prowadzeniem grupy przestępczej. Rekrutowali oni kobiety, które następnie zmuszano do tworzenia treści pornograficznych.

Andrew Tate był poszukiwany przez rumuńską policję, która nie mogła go zlokalizować. Wszystko stało się jasne, gdy Andrew wdał się w sprzeczkę z popularną aktywistką Gretą Thunberg.

Odpowiadając na jedno z jej nagrań można było zobaczyć pudełko pizzy z jednej z rumuńskich sieci. Zauważyli to policjanci, którzy już wiedzieli gdzie szukać przestępcy.

Policjanci z Audi złapali szybkiego w Huracanie. “Nie miał prawka, więc zabrali mu Lamborghini”

Andrew trafił za kratki, a jego samochody zostały skonfiskowane. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć konwój lawet z częścią jego kolekcji. Mamy tam między innymi Ferrari 812 Superfast, Lamborghini Huracana czy Mercedesa-AMG S 63 Coupe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tate TopG (@t8topg)