Wiemy już jak wygląda nowy wariant BMW M3. Zdjęcia trafiły do sieci jeszcze przed premierą

Od czasu do czasu, jeszcze na parę dni przed premierą, w sieci pojawiają się zdjęcia auta, na które czekamy. Tym razem stało się tak z BMW M3 G80 w odmianie CS.

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, model ten miał zadebiutować w 2022 roku. Wtedy bowiem dział BMW M obchodził swoje 50-lecie i co rusz zasypywał nas nowościami.

BMW M3 Touring G81 (2022) oficjalnie. Ma 3,6 s do 100 km/h i pomieści 1510 l bagażu (wideo)

Najwidoczniej jednak BMW postanowiło zachować coś na nowy rok. Według aktualnych informacji, oficjalna premiera BMW M3 CS odbędzie się w ostatni weekend stycznia.

Zdjęcia tego auta możemy natomiast zobaczyć już teraz. Egzemplarz w zielonym kolorze robi wrażenie i z łatwością można dostrzec elementy znane nam już z BMW M4 CSL.

Są reflektory z żółtymi ringami i dodatkowe elementy aerodynamiczne. Pod maską najprawdopodobniej pojawi się wzmocniona wersja 3.0 litrowego R6, która tutaj da kierowcy do dyspozycji 550 koni mechanicznych.

BMW M4 CSL (2022) oficjalnie. Na przejażdżkę zabierzesz tylko najlepszego kumpla (wideo)

W tym przypadku z pewnością również będziemy mieli do czynienia z modelem o ograniczonej dostępności. O wszystkim dowiemy się jednak dopiero za kilka dni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias1)