Topowe wersje Opla GSe wycenione w Polsce. Za najmocniejszą Astrę zapłacisz ponad 200 000 zł

Już jakiś czas temu Opel zaprezentował topowe warianty napędowe modeli Astra i Grandland. Hybrydy typu plug-in zyskały nowe oznaczenie GSe, które łączy klasyczne nazewnictwo z nowoczesnością.

Pod maską obu samochodów znajdziesz 4-cylindrową jednostkę benzynową o pojemności 1.6 litra. Turbodoładowany silnik współpracuje z napędem elektrycznym.

Opel Astra GSe
Opel Astra GSe

Opel Astra GSe (2022) oficjalnie. Hybrydowy hot hatch ma 225 KM i kubełkowe fotele (wideo)

W przypadku Astry GSe mamy do czynienia z mocą 180 koni mechanicznych z silnika spalinowego, oraz jednostką elektryczną o mocy 110 koni mechanicznych. Łącznie kierowca ma do dyspozycji 225 koni mechanicznych.

Grandland GSe zapewnia już łącznie 300 koni mechanicznych. Jednostka spalinowa daje 200 koni mechanicznych, a dwa silniki elektryczne, po jednym na każdej z osi, zapewniają 110 i 113 koni mechanicznych.

Opel Grandland GSe
Opel Grandland GSe

Już wkrótce Opel zacznie przyjmować zamówienia na oba samochody. Teraz poznaliśmy polski cennik topowych wariantów Astry GSe oraz Grandlanda GSe.

Oto Opel Grandland w wersji GSe. Hybryda typu plug-in ma 300 KM i “robi setkę” w 6,2 sekundy

Za najmocniejszą odmianę Opla Astry trzeba będzie zapłacić co najmniej 204 000 złotych brutto. Większy Opel Grandland GSe z napędem na wszystkie koła to już wydatek minimum 252 900 złotych brutto.