Teraz możesz zmniejszyć nerki w BMW M3 i M4. Tuner Vorsteiner wydusi z Ciebie ostatni grosz

Najbardziej kontrowersyjnym elementem stylistycznym w wielu nowych modelach marki BMW są ogromne nerki w przednim zderzaku. Często słyszy się krytyczne opinie ten temat.

Co ciekawe, nie widać, żeby odstraszało to klientów. Na drogach pojawia się sporo BMW M3 czy M4, które pod maską skrywają turbodoładowane jednostki 3.0 R6.

BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero
BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero

Tuner Vorsteiner postanowił jednak coś zrobić z nerkami w BMW M3 G80 oraz BMW M4 G82. Zaprezentował właśnie pakiet stylistyczny o nazwie GTS-V Aero.  Z pewnością pasuje on również do BMW M3 G81 Touring.

Do oferty trafiła między innymi nowa maska wykonana z włókna węglowego. Efektownie wyglądający element z wlotami powietrza to koszt 5 495 euro, czyli około 25 800 złotych.

BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero
BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero
BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero
BMW M3 Vorsteiner GTS-V Aero

Większość osób będzie się jednak rozglądała za drugą częścią pakietu, czyli zderzakiem. On również został wykonany z włókna węglowego, a charakteryzuje się nieco zmniejszonymi nerkami.

Gdy limitowane BMW M4 CSL jest zbyt pospolite. Manhart MH4 GTR II ma 702 KM oraz 880 Nm

Z pewnością znajdzie się wiele osób, które uznają, że z tym zderzakiem samochód ten wygląda lepiej. Mogą jednak zmienić zdanie, gdy dowiedzą się, że za element ten trzeba zapłacić 4 895 euro, czyli około 23 000 złotych.