Tak wygląda Lamborghini Revuelto. Hybrydowy następca Aventadora zadebiutuje już w marcu

Wszyscy fani marki Lamborghini z niecierpliwością czekają na następcę modelu Aventador. Produkcja wspomnianego auta zakończyła się w 2022 roku, po 11 latach od premiery.

Nowe Lamborghini, które najprawdopodobniej będzie nosiło nazwę Revuelto, zyska nową jednostkę napędową. Ma ona działać w układzie hybrydowym typu plug-in.

Wiemy już jak wygląda następca Lamborghini Aventadora. Do sieci trafiły szkice patentowe

Istnieje spora szansa, że możemy liczyć na moc w okolicach 1000 koni mechanicznych. Właśnie taką dysponuje bowiem Ferrari SF90 Stradale, od którego Lamborghini z pewnością chce być szybsze.

Całkiem niedawno do sieci trafiły szkice patentowe, które ukazują nam linie nowego Lamborghini. Nie trzeba było długo czekać, żeby graficy komputerowi wzięli sprawy w swoje ręce.

Lamborghini Revuelto
Lamborghini Revuelto fot. kolesa.ru

Efektem ich prac są załączone zdjęcia. Właśnie tak powinno wyglądać zupełnie nowe Lamborghini, którego premiera najprawdopodobniej odbędzie się już w marcu tego roku.

Lamborghini zebrało 3000 zamówień na następcę Aventadora. Wiemy kiedy jego premiera (wideo)

Włoski producent zebrał już ponad 3000 zamówień na nowy model. Możemy więc się spodziewać, że jest to coś naprawdę imponującego. Dla przypomnienia, model Aventador został zbudowany w liczbie niecałych 12 000 egzemplarzy.