Rosjanin trzyma swojego Mercedesa na smyczy. “Wie, że u siebie już takiego nie dostanie” (wideo)

W sieci nie brakuje dziwnych i nie do końca zrozumiałych treści, którą umieszczają różnego rodzaju twórcy internetowi. Dotyczy to również tematyki motoryzacyjnej.

Każdego dnia napotykamy bardzo „kreatywne” nagrania i zdjęcia, które służą niczemu innemu, jak tylko nabijaniu lajków. Oto jeden z takich właśnie przykładów.

Lamborghini Gallardo pod prasą hydrauliczną. “Wszystko tylko dla lajków i wyświetleń” (wideo)

Rosjanin postanowił „wyprowadzić na spacer” czarnego Mercedesa Klasy E w wersji Coupe. Pod maską podpiął smycz i wyszedł na przechadzkę jak ze swoim pieskiem.

Powinien mocno pilnować tego auta i starać się go nie zniszczyć. Po agresji rosyjskiej w Ukrainie większość producentów przestała dostarczać nowe produkty do tego kraju.

Zakup nowego Mercedesa graniczy tam więc z cudem. A jeśli już komuś się uda tego dokonać, to musi za auto zapłacić kosmiczne pieniądze.

Ponad 575 000 złotych za Mercedesa E 200. Ceny w rosyjskich salonach odleciały w kosmos

Najmocniejszy wariant Klasy E Coupe to przygotowany przez dział AMG model o oznaczeniu 53 4MATIC+. Pod jego maską pracuje 3.0 litrowe R6 o mocy 435 koni mechanicznych, które pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dennis Brodlin (@denizbrodlin)