Rosjanin pechowo wybrał miejsce dla Audi RSQ8. “Może sprawdzić pojemność bagażnika” (wideo)

W życiu wielu osób zdarza się taki okres, w którym wszystko nam nie wychodzi i często dosięga nas pech. Najwidoczniej tak samo miał właściciel auta widocznego na załączonym nagraniu wideo.

Mamy tu do czynienia z jaskrawozielonym Audi RS Q8. Sportowy SUV skrywa pod maską podwójnie turbodoładowaną jednostkę V8 o pojemności 4.0 litrów, która generuje moc 600 koni mechanicznych.

Prior Design poszerzył niemieckiego SUV-a. Audi RS Q8 z pakietem za ponad 80 000 zł (wideo)

Takie parametry pozwalają na bardzo zadowalające osiągi. Dzięki napędowi Quattro, czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna to 305 km/h.

Właściciel tego egzemplarza miał wielkiego pecha wybierając miejsce postojowe na parkingu podziemnym. Stanął bowiem pod rurą, która akurat została uszkodzona.

Tak się złożyło, że doszło do wybicia tylnej szyby, przez którą do bagażnika zaczęła się wlewać woda. Najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z awarią systemu przeciwpożarowego.

Wydali po 400 tys. zł na tuning Audi RS Q8. Jeden z nich dostał w zamian dużo więcej (wideo)

W sieci nie brakuje „żartownisiów”, którzy sugerują właścicielowi, że przynajmniej sprawdzi czy faktycznie bagażnik ma pojemność jaką deklaruje producent. Według oficjalnych tabelek jest to 605 litrów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Garage 2267 (@garage2267)