Rimac nic nie ukrywa. “Wpadnij tu na tydzień. Jak uda Ci się coś skopiować – jesteś kozak” (wideo)

To niesamowite jak ogromny postęp wykonała chorwacka firma Rimac. Młode osoby chcące stworzyć ekscytujące auto elektryczne zaczynały w garażu, a teraz przejmują marki takie jak Bugatti.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć jak obecnie wygląda ta firma od środka. Mate Rimac, założyciel marki, oprowadził kamerę po praktycznie całym obiekcie.

Nawet oglądając nagranie poczujesz moc Rimaca. “Wystarczy chwila i znika na horyzoncie” (wideo)

Z filmu można się dowiedzieć jak powstają poszczególne komponenty, jakie zasady panują w firmie i co jest dla pracowników najważniejsze. Całość robi naprawdę imponujące wrażenie.

Autor nagrania sam był zdziwiony, że Mate pozwala pokazywać praktycznie wszystko szerokiej publiczności. Założyciel firmy Rimac podchodzi do tego w bardzo prosty sposób.

Doskonale wie, jak trudne było do osiągnięcia to, co aktualnie tworzy. Stwierdza więc, że każdy może tam przyjechać i siedzieć nawet przez cały tydzień. Jeśli uda mu się coś skopiować i zrobić to lepiej, to po prostu na to zasłużył.

Chciał pokazać co potrafi Rimac Nevera. Postawił go obok Lamborghini Aventadora SVJ (wideo)

Już wkrótce przedsiębiorstwo zostanie przeniesione do nowego kampusu. Cały obiekt będzie doskonale zorganizowany i przemyślany. Na jego terenie znajdzie się nawet przedszkole, do którego pracownicy będą mogli przyprowadzać swoje dzieci.