Polacy zaatakowani w UK. “Para z Polski goniła BMW i kradzionego Bentley’a Bentaygę” (wideo)

Na drogach możemy być świadkami bardzo różnych i dziwnych sytuacji. Dwójka Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii przeżyła ostatnio bardzo nieprzyjemne zdarzenie.

Podczas jazdy po East Ham, dzielnicy Londynu, kierowca BMW X3 doprowadził do kolizji z Suzuki Vitarą należącym do Polaków. Nie zatrzymał się jednak, aby spisać oświadczenie i przekazać niezbędne informacje do odszkodowania.

Złodzieje wpadli na parking całą ekipą. W minutę “zajumali” auta warte 4 miliony złotych (wideo)

Nasi rodacy rozpoczęli więc pościg, który doprowadził ich do ślepej uliczki. Tam rozegrały się sceny jak z filmu akcji, gdyż sprawca był mocno zdeterminowany, aby uciec Polakom.

Widzimy, że oprócz BMW X3, w zdarzeniu brał również udział Bentley Bentayga. Najprawdopodobniej brytyjski luksusowy SUV został chwilę wcześniej skradziony, a złodzieje przyjechali na akcję wspomnianym wyżej BMW.

Podczas tych dramatycznych wydarzeń doszło nawet do potrącenia żony autora nagrania. Ostatecznie bandytom udało się uciec, ale nie obyło się bez uszkodzeń żadnego z samochodów. Ucierpiały nawet auta zaparkowane przy drodze.

Złodziej podjechał zatankować swojego Tourana. W kilka sekund zaroiło się tam od policji (wideo)

Mamy nadzieję, że kobiecie nic poważnego się nie stało. Wierzymy też, że dzięki nagraniu policjanci nie będą mieli problemów ze schwytaniem sprawców i odzyskaniem skradzionego auta.