Opowiedział im, co przed chwilą wyczyniał koleś z Golfa GTI. “Legitymowanie na życzenie” (wideo)

Drogi publiczne zdecydowanie nie są miejscem na żadnego rodzaju rywalizację między kierowcami. Uzależnienie od adrenaliny wśród kierowców niestety często bywa silniejsze.

Autor załączonego nagrania wideo, podczas jednej ze swoich przejażdżek został nagle wyprzedzony przez dwa pędzące auta. Kierowcy mieli w nosie większość przepisów.

Sportowe Audi nie spodobało się policjantom w BMW. Był grzeczny, a i tak go zatrzymali (wideo)

Najpierw z prawej strony „śmignęło” Audi RS Q3 Sportback, a następnie tuż za nim „poleciał” Volkswagen Golf GTI generacji numer 8. Ewidentnie panowie świetnie się bawili.

Po przejechaniu pewnego dystansu, autor nagrania zauważył radiowóz. Postanowił podjechać do policjantów i powiadomić ich o tym, co zobaczył. Kierowca Golfa akurat stał przed policyjną Kią.

Funkcjonariusze wysłuchali obywatela i po kolejnych kilkuset metrach włączyli koguty. Właściciel Volkswagena Golfa musiał zjechać na bok i przeprowadzić rozmowę ze stróżami prawa.

Wrzucili do sieci nagranie z nielegalnego wyścigu. Film usunęli, ale policja i tak ich znalazła (wideo)

W legalnym wyścigu równoległym Volkswagen nie miałby szans z Audi. Pod maską Golfa pracuje 2.0 litrowy motor o mocy 245 koni mechanicznych. Kierowca Audi ma do dyspozycji aż 400 koni, które są generowane przez 5-cylindrowy silnik 2.5 TFSI.