On nie umyje swojego VW ID.4 GTX w 5 minut na “bezdotyku”. Musi je wysuszyć i uczesać (wideo)

Jakiś czas temu wrzucaliśmy nagranie z udziałem Volkswagena ID.4 z dość specyficzną modyfikacją. Właściciel postanowił okleić całe nadwozie futrem.

Samochód ma chyba przypominać psa i niektórym z pewnością skojarzy się z busem z filmu „Głupi i Głupszy”. Zastanawialiśmy się, jak wygląda utrzymywanie takiego samochodu w czystości.

Zrobił “pieska” z Volkswagena ID.4. “Teraz musi nim jechać do pralni, a nie na myjnię” (wideo)

Teraz już wszystko stało się jasne. Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jak wykonywany jest proces mycia całego samochodu. Zdecydowanie nie jest to „5-minutowa wizyta na bezdotyku”.

Po wyczyszczeniu elementów takich jak szyby, reflektory czy grill w zderzaku, przychodzi pora na „mycie włosów”. Całe nadwozie nakładany jest szampon i futro jest szczotkowane.

Następnie wystarczy opłukać auto czystą wodą, wysuszyć całą karoserię suszarką, oraz oczywiście użyć szczotki do uczesania włosów. Cała czynność z pewnością pochłania mnóstwo czasu.

Totalnie jej odbiło. Kazała okleić cały samochód futrem. Oto pluszowe Lamborghini Urus (wideo)

Volkswagen ID.4 to elektryczny model, którego cena w polskich salonach startuje od 212 890 złotych. Najmocniejszy wariant, czyli GTX oferuje moc 299 koni mechanicznych oraz zasięg do 482 kilometrów.