Odbija mu, gdy wsiada do Tesli. “Żonie powiedział że kupują rodzinne i ekologiczne auto” (wideo)

Niektórzy faceci muszą przed swoją żoną ukrywać pewne aspekty dotyczące kupowanego auta. Często wybór pada więc na samochód, który z pozoru nie wydaje się być „szalony”.

Doskonałym przykładem mogą być sportowe kombi takie jak Audi RS6 czy Mercedes-AMG E 63. W przypadku aut elektrycznych bywa podobnie, bo one również często wyglądają „zwyczajnie”, a pod skórą skrywają świetne osiągi.

Tesla jest nudna? Ten gość bawi się świetnie i driftuje nią na mieście. “Aż iskry poszły” (wideo)

Jednym z takich właśnie aut jest Tesla Model Y Performance. Samochód ten zobaczysz „w akcji” na załączonym nagraniu wideo. Kierowca ani trochę go nie oszczędza.

Za napęd odpowiadają tu dwa silniki elektryczne, które łącznie generują 534 konie mechaniczne. Taka moc zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy, oraz, jak widać, sporo zabawy.

Bardzo możliwe, że żonie zostały przedstawione jedynie inne zalety. Takie jak przestronne wnętrze, ekologia, czy zasięg na poziomie 450 kilometrów na jednym ładowaniu.

Tesla Model X Plaid z nowym rekordem. To najlepiej przyspieszający SUV na świecie (wideo)

Szkoda, że kierowca decyduje się na tego typu manewry na drogach publicznych. Każdy drobny błąd może stworzyć ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Muscle Cars (@slow.muscle)