Nie może się zdecydować na kolor Astona za 15 mln zł. “Problemy pierwszego świata” (wideo)

Wielu miłośników motoryzacji marzy o tym, żeby kiedyś stać się posiadaczem swojego upragnionego supersamochodu. Chcą oni przeżyć również moment personalizacji własnego egzemplarza.

W niektórych przypadkach nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Liczba możliwości, które dostaje klient, potrafi doprowadzić do zawrotu głowy.

Oni już mogli skonfigurować swoje nowe Pagani. W tej specyfikacji wygląda o niebo lepiej (wideo)

Przed takim zdaniem stanął niedawno Manny Khoshbin. Inwestor nieruchomości i autor popularnego kanału na YouTube, gdzie można oglądać samochody z jego imponującej kolekcji.

Aktualnie jest on na etapie finalizowania specyfikacji swojego Astona Martina Valkyrie Spider. Samochodu, który zostanie zbudowany w liczbie zaledwie 85 egzemplarzy.

Manny jest perfekcjonistą jeśli chodzi o konfiguracje kolorystyczne swoich samochodów. Liczba opcji, jakie można wybrać w przypadku Valkyrie Spider sprawiła, że ma kłopot z „zaklepaniem” ostatecznego projektu.

Możesz spędzić godziny konfigurując Porsche. On klikał w tylko jedną opcję i zadziałało świetnie

Aston Martin Valkyrie to hybryda, sercem której jest silnik V12 o pojemności 6.5 litra. Kierowca ma do dyspozycji łączną moc 1176 koni mechanicznych, dzięki którym przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 2,5 sekundy, a prędkość maksymalna to 402 km/h.