“Nerwus” z Audi RS3 nie lubi gdy blokuje mu się lewy pas. “Rzucił puszką w samochód” (wideo)

Nie ma chociażby jednego dnia, w którym na drogach nie doszłoby do chociaż jednego spięcia między kierowcami. Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz kolejną z takich sytuacji.

Autor nagrania porusza się lewym pasem z przepisową prędkością około 50 km/h. Musiało się to nie spodobać właścicielowi czarnego Audi RS3 Limousine, który najwidoczniej lubi jeździć trochę szybciej.

Wydachował Audi S3 w centrum miasta. “Uciekał przed ludźmi, w których rzucił butelką” (wideo)

Jakość nagrania nie pozwala na dokładną identyfikację. Patrząc na poszerzenia nadwozia wydaje nam się, że to właśnie najmocniejszy wariant tego modelu z silnikiem 2.5 TFSI o mocy 400 koni mechanicznych.

Kierowca nie chciał zjechać na bok, więc gość z Audi postanowił wyprzedzić go prawą stroną. Wtedy autor nagrania również przyspieszył, co widać na zapisie z wideorejestratora.

To już do końca rozwścieczyło właściciela Audi. Mogłoby się wydawać, że po chwili miał zamiar odjechać bez żadnej reakcji. Nic bardziej mylnego.

Agresor z TIR-a nie pozwala się wyprzedzić. “Je**ny, jeszcze jabłkiem mnie rzucił” (wideo)

Uznał, że musi się w jakikolwiek sposób odegrać na autorze nagrania. Wyczekał na odpowiedni moment i rzucił w niego puszką po napoju energetycznym.