Nerwus wsiadł do AMG i mu się “odkleiło”. “Na drodze gorzej niż na torze wyścigowym” (wideo)

Niestety, zachowanie niektórych osób za kierownicą pozostawia wiele do życzenia. Jest to szczególnie niebezpieczne w momencie, w którym dostają do dyspozycji naprawdę mocne i szybkie auto.

Podobnie jest w przypadku kierowcy, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Po wejściu do wnętrza Mercedesa-AMG E 63 S 4MATIC+ totalnie mu odbiło.

Odbiło mu gdy wsiadł za kierownicę BMW M5. “Pasażer nie miał pojęcia, co go czeka” (wideo)

Na drodze publicznej zachowywał się gorzej niż na torze wyścigowym. Nagłe przyspieszanie, jazda w poślizgu, gwałtowne zamiany pasa ruchu i niebezpieczne wyprzedzanie to coś, czym uwielbia się popisywać.

Nie zwracał uwagi na innych uczestników ruchu, którzy w różny sposób mogli zareagować na jego zachowanie. W paru momentach o mały włos nie doszło do kolizji.

Pod maską Mercedesa pracuje podwójnie turbodoładowana jednostka V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje ona moc 612 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 850 niutonometrów.

Wsiadł do nowego Audi S8 i depnął gaz do dechy. Palił gumę wszystkimi czterema kołami (wideo)

Korzystając z procedury startu jesteśmy w stanie osiągnąć prędkość 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy. Wjeżdżając na niemiecką autostradę, taką bez ograniczenia prędkości, rozpędzimy się do nieco ponad 300 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez #SHASHKI (@only_shashki)