Myślał, że jest “królem życia” robiąc fotę Astona w Paryżu. Gość momentalnie go “zgasił” (wideo)

Kupując sportowy i wyjątkowy samochód możesz się poczuć bardzo szczególnie. Nieliczni mogą sobie pozwolić na spełnianie takich marzeń.

Autor załączonego nagrania wideo postanowił zrobić zdjęcia swojego nowego Astona pod samą Wieżą Eiffla w Paryżu. Przykrył go nawet ogromną flagą Wielkiej Brytanii.

Aston Martin V12 Vantage Roadster oficjalnie. Zapewni wiatr we włosach przy 322 kmh (wideo)

Ukrywał się pod nią nowy Vantage V8 Roadster. Pod jego maską pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Jednostka produkcji Mercedesa-AMG generuje 510 koni mechanicznych.

Aston Martin V12 Vantage Roadster
Aston Martin V12 Vantage Roadster

Samochód ten potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,8 sekundy. Jego prędkość maksymalna, oczywiście na niemieckiej autostradzie, wynosi 305 km/h.

Gość myślał, że nikt w okolicy nie ma lepszej fury niż on. Zapomniał jednak, że znajduje się w Paryżu. Wystarczył moment, żeby ktoś go dosłownie „zgasił”.

Tuż obok jego nowego Astona przejechał koleś w 1 z 10 egzemplarzy Bugatti Centodieci. Auta wartego około 38 000 000 złotych. Mógłbyś za tę kwotę kupić ponad 40 takich Astonów.

Załapał się na zakup jako ostatni klient. Właśnie odebrał Bugatti Centodieci z numerem 10/10

Bugatti Centodieci napędzane jest poczwórnie turbodoładowanym silnikiem W16 o pojemności 8.0 litrów. Moc 1600 koni mechanicznych zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,4 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono do 380 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victor Jennes 🇫🇷 (@ledriviste)