Młodzik z Golfa gti musiał spalić gumę na osiedlu. “Nagrabił sobie u kierowcy autobusu” (wideo)

Volkswagen Golf w wydaniu GTI od zawsze był samochodem kierowanym głównie do młodszej grupy klientów. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na takie auto „na start”.

Często jednak widać za kierownicą tego modelu świeżo upieczonych kierowców. Jak to jednak często w takim wieku bywa, ich zachowanie nie zawsze należy do odpowiednich.

Dla tego szpanera z Golfa wygląd najważniejszy. “Z każdym tankowaniem zdejmuje koło” (wideo)

Jednym z przykładów może być to, co zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Mamy tutaj „zlot” dwóch kumpli, którzy kupili sobie po jednym Golfie GTI generacji siódmej.

Jeden z nich postanowił na osiedlu pokazać, co potrafi jego hothatch. Zaciągnął hamulec ręczny i wcisnął gaz do dechy, aby „efektownie” spalić gumę na przedniej osi.

Taki był zajęty swoimi popisami, że o mały włos nie wjechał pod autobus miejski. Nie zauważył, że ten akurat wjeżdża na skrzyżowanie z lewej strony. Na szczęście, do zderzenia nie doszło.

Opowiedział im, co przed chwilą wyczyniał koleś z Golfa GTI. “Legitymowanie na życzenie” (wideo)

Pod maską Golfa GTI mk7 pracuje 4-cylindrowy silnik o pojemności 2.0 litrów. W zależności od wariantu może on generować od 220 do nawet 310 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TUNEADOSARG🇦🇷 (@tuneadosarg)