Ludzie chodzą tam zbierać grzyby. Oni w samym środku lasu znaleźli nową Corvette C8 (wideo)

Skutki wielkich huraganów bywają naprawdę opłakane. Czasami nawet trudno uwierzyć, że natura jest tak silna i potrafi dokonać tak ogromnych szkód.

Niektóre z sytuacji wydają się przy okazji bardzo „dziwne”. No bo chyba nie da się inaczej określić tego, co za chwilę zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Huragan Ian niszczy majątek Amerykanów. Wart 9 mln zł McLaren P1 “wypłynął” z garażu (wideo)

Autor filmu trafił w środku lasu na nowiutką Corvette C8. Auto dryfowało spokojnie na wodzie jak gdyby nigdy nic. Czegoś takiego podczas spaceru po lesie się nie spodziewał.

Jest to oczywiście skutek huraganu Ian. Ogromne ilości wody zbierały za sobą wszystko, co napotkały na swojej drodze. Tak się stało, że Corvette została „przetransportowana” do lasu.

Najnowsze wcielenie Corvette to pierwsza generacja, w której silnik umieszczony jest centralnie. W standardowej odmianie mamy do czynienia z jednostką V8 o pojemności 6.2 litra.

Nie sądził, że kiedyś takie coś zobaczy. “Maybach dryfował po podziemnym parkingu” (wideo)

W egzemplarzach przeznaczonych na rynek amerykański generuje ona moc 502 koni mechanicznych. Dla miłośników jeszcze szybszej jazdy przewidziano wariant Z06 z 5.5 litrowym V8 o mocy aż 679 koni mechanicznych.