Ledwo odebrał nowe BMW M3 Touring G81 i już je “modzi”. “Teraz wygląda jeszcze lepiej” (wideo)

BMW M3 w wydaniu Touring, czyli z oznaczeniem G81, było chyba jedną z najbardziej wyczekiwanych premier BMW ubiegłego roku 2022. Zainteresowanie tym autem jest ogromne.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jeden z pierwszych egzemplarzy na świecie, które został poddany modyfikacjom. Mieszkaniec Austrii nie wytrzymał i już postanowił poprawić wygląd swojego auta.

BMW M3 Touring G81 (2022) oficjalnie. Ma 3,6 s do 100 km/h i pomieści 1510 l bagażu (wideo)

Karoserię przyozdobiono delikatnym pakietem stylistycznym. W zderzaku pojawiło się nowe wypełnienie nerek, mamy też karbonowe lusterka i obniżone zawieszenie.

Oprócz tego, duże wrażenie robią nowe reflektory z żółtymi ringami do jazdy dziennej. Nawiązuje to do modeli takich jak M5 CS, M4 CSL, czy nadchodzące M3 CS.

Szczególnie wtedy, gdy nie mamy zamontowanej przedniej tablicy rejestracyjnej, auto wygląda bardzo agresywnie. BMW wykonało kawał dobrej roboty decydując się na wprowadzenie do oferty takiego wariantu M3.

Gdy uważasz, że 510 KM w BMW M3 Touring to mało. Manhart MH3 650 jest mocniejszy niż RS6

Pod maską pracuje 3.0 litrowy motor R6 o mocy 510 koni mechanicznych. Potencjał ten trafia na wszystkie cztery koła, dzięki czemu przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 3,6 sekundy.