Leciał Audi RS7 Sportback z prędkością 320 km/h. “W tym momencie pękła opona” (wideo)

Właściciele mocnych samochodów często lubią się popisywać w sieci osiągami swoich „zabawek”. Często oczywiście nie zwracają przy tym żadnej uwagi na przepisy.

Autor załączonego nagrania wideo cieszy się z posiadania Audi RS7 Sportback generacji C7. Stylowe i bardzo szybkie 4-drzwiowe coupe przyciąga spojrzenia na ulicy.

Kierowca TIR-a usłyszał potężny huk i nie mógł już nic zrobić. “Ta opona miała już dość” (wideo)

Pod maską pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. W standardowej wersji generuje on 560, a w odmianie Performance 605 koni mechanicznych.

W tym egzemplarzu udało się zdjąć elektroniczny ogranicznik prędkości maksymalnej. Właściciel musiał się pochwalić w sieci, jak szybkie jest teraz jego RS7.

Niestety, podczas jazdy z prędkością 320 km/h jedna z opon stwierdziła, że ma już dość. Głośny wybuch i zmiana zachowania auta mocno przestraszyły kierowcę.

Opona w Lamborghini Urusie nie wytrzymała. Właściciel płacze oglądając uszkodzenia (wideo)

Na szczęście udało mu się opanować samochód nawet przy tak wysokiej prędkości. Oczywiście kierownicę trzymał jedną ręką, bo przecież musiał jakoś nagrać swoją szybką jazdę. Gość może mówić o wielkim szczęściu, że nie doszło do groźnego wypadku.